Volkswagen Caddy
1.9 TDI 105PK | Airco | Trekhaak | Elektrpakket | Sidebars
Direct kopen, basisprijs: € 2.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 2.500,-
excl BTW.
| Kosten rijklaarmaken | : € 595,- excl. btw |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.9 TDI 105PK | Airco | Trekhaak | Elektrpakket | Sidebars |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 4 |
| Bouwjaar: | 24 mei 2008 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 183.760 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Direct kopen voor: | € 2.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 37-VRL-8 |
| Motorinhoud: | 1.896 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 700 kg |
| Gewicht: | 1.367 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.067 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 683 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Stootlijsten
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Bekerhouders
- Boordcomputer
- Mistlampen
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Overige
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Getint Warmtewerend Glas
- Radio met MP3 functie
- Tussenwand zonder raam
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Sidebars
- Startonderbreker
Toelichting
Dit betreft een btw auto, u betaalt 21% btw over de genoemde prijs.Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met 088 - 55 88 600.
LET OP: Deze auto wordt verkocht zonder garantie, zo mee voor een groothandels-/exportprijs
- Rondom gebruikerssporen, zie foto's